KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7965038
nr 796 5038
Blandteknik
Kvinna, Signerad, 24x28
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 december 2012
kl 19:04:47
100 kr
300 kr
600 kr
400 kr
500 kr